بازدید و ارزيابی واحد‌های پيمانكاری صنعتی عضو ISPX استان یزد

دفتر ISPX استان يزد بر اساس شناسايی نيازهای صنايع بزرگ و كارفرماهای صنعتی استان و اعلام و اطلاع رساني به اعضای خود اقدام به ارزيابی و بررسی توانمندی واحدهای متقاضی همکاری با کارفرمایان نموده است.
 
طي اين بازدیدها كه با حضور معاون صنایع کوچک و كارشناسان شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد برگزار گردید، از نزديك توانمنديها و امكانات  شركت قالب هاي صنعتي نوين ابتكار مورد بررسي قرار گرفت.
 
شركت قالب هاي صنعتي نوين ابتكار در زمينه ساخت ماشین آلات صنعتی، ماشین آلات CNC، قطعه سازی، مهندسی معکوس، تامین تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک، مدل سازی (فومی و چوبی) و... فعال مي باشد و سابقه همكاري با صنایع مختلف از جمله صنايع فولاد، خودروسازی، نفت و گاز، شیمیایی، و نیروگاه ها را در كارنامه خود دارد؛ اين شركت همچنين توانايي بازسازي دستگاه ها و تبديل ماشين آلات معمولي به ماشين آلات تمام اتوماتيك و CNC  را دارا مي‌باشد.
 
در این بازدید مدیرعامل اين شركت عمده مشکلات خود را عدم همکاری بعضی کارفرمایان با وجود اطلاع از توانایی پیمانکار و عدم آشنایی برخی کارفرمایان از توانمندی های خود اعلام كردند؛ كه مقرر گردید دفتر ISPX استان یزد با ارتباط گیری با سایر دبیرخانه های تخصصی مرتبط نسبت به معرفی این شرکت به کارفرمایان سایر استان ها نيز اقدام نماید